Pirkinių krepšelis

Jums trūksta 50.00€ iki nemokamo pristatymo!

Sveikiname, Jums pristatymas nemokamas 🎉

Jūsų pirkinių krepšelis tuščias.

Papildomi pasiūlymai!

Akcijos

Skanėstai

Žaislai

Rinkiniai

Mūsų istorija

Verslui

Kontaktai

Mūsų istorija

Šunims skirtas vynas ir fri-bulvytės, kačių advento kalendorius, valgomos atvirutės... Ar čia rimtai?!

Kodėl Doohoo?

Kodėl Doohoo?

Kodėl Doohoo?

doohoo komanda mėgsta juokauti, tačiau labiau už viską ieško ir kuria produktus, kurie priverstų keturkojus bei jų šeimininkus nusišypsoti iš netikėtumo ir geros emocijos!

doohoo – tai originalios, nematytos, specialiai augintiniams pagamintos dovanos ir jų rinkiniai, kurių pagalba pavyks ne tik palepinti keturkojus, bet ir sužadinti savo smalsumą, plačiai nusišypsoti išpakavus mūsų rinkinius, atlaužti skiltelę šokolado ar kartu išgerti bokalą alaus su savo keturkoju draugu.

Kviečiame ir tave jungtis į doohoo super-šeimininkų bei gyvūnų draugų bendruomenę, vietą tau jau saugome!

Kas mes?

Kas mes?

Esame dvi sesės, Aigustė ir Dobilė, beprotiškai mylinčios augintinius ir norinčios juos dar labiau palepinti! Idėja kurti doohoo kilo supratus, jog tiek mes, tiek mūsų aplinkoje esantys gyvūnų šeimininkai vis dažniau švenčia keturkojų gimtadienius, dovanoja dovanas per didžiąsias metų šventes, tačiau sunku surasti kažką skanaus, sveiko, bet tuo pačiu linksmo ir nematyto.

doohoo yra mūsų pirmas bendras projektas, kartu vystomas verslas, kurį labai branginame. Be galo vertiname kiekvieną jūsų užsakymą, atsiųstą nuotrauką ar video kartu su augintiniu, norime niekada nenustoti jūsų stebinti ir augti drauge!

Aigustė & Dobilė

Kas mes?

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.