Pirkinių krepšelis

Jums trūksta 50.00€ iki nemokamo pristatymo!

Sveikiname, Jums pristatymas nemokamas 🎉

Jūsų pirkinių krepšelis tuščias.

Papildomi pasiūlymai!

Akcijos

Skanėstai

Žaislai

Rinkiniai

Mūsų istorija

Verslui

Kontaktai

Prekių grąžinimas

  • Pirkėjas turi teisę atsisakyti prekių pirkimo – pardavimo sutarties su el. parduotuve, pranešdamas Pardavėjui apie tai raštu (el. paštu, nurodant pageidaujamą grąžinti prekę ir jos užsakymo numerį) ne vėliau kaip per 14 (keturiolika) dienų, išskyrus atvejus, kai sutarties negalima atsisakyti pagal Lietuvos Respublikos įstatymus (pvz. sutarčių dėl greitai gendančių prekių ar prekių, kurių galiojimo laikas yra trumpas).
  • Numatyta teise atsisakyti prekių pirkimo-pardavimo sutarties Pirkėjas gali pasinaudoti tik tuo atveju, jeigu prekė nebuvo sugadinta, taip pat ji nebuvo naudojama, nebuvo nuplėštos gamyklinės etiketės originalioje pakuotėje.
  • Grąžinamos kokybiškos prekės privalo būti grąžinamos originalioje pakuotėje kartu su prekės dokumentais. Jeigu pirkėjas grąžina nekokybišką prekę – originali pakuotė nebūtina. Prieš grąžinant prekes pirkėjas privalo susisiekti su Pardavėju nurodytu el. paštu info@doohoo.lt.
  • Jeigu prekė neatitinka kokybės reikalavimų, Pirkėjas, pagal, be kita ko, Civilinio kodekso 6.364 straipsnyje nustatytas sąlygas turi teisę reikalauti, kad būtų užtikrinta tinkama prekės kokybė, proporcingai sumažinta prekės kaina, arba vienašališkai nutraukti pirkimo-pardavimo sutartį.
  • Tuo atveju jeigu Pirkėjas pageidauja, kad būtų grąžinti pinigai už netinkamos kokybės prekes, jis privalo el. paštu pateikti prašymą dėl pinigų grąžinimo. Prašyme Pirkėjas privalo nurodyti: vardą, pavardę, užsakymo numerį, prekės pavadinimą bei kiekį ir grąžinimo priežastį. Pardavėjas, gavęs sugrąžintą prekę, ne vėliau kaip per keturiolika dienų grąžina Pirkėjui už prekę sumokėtą kainą tokiu pat mokėjimo būdu, kokį naudojo Pirkėjas mokėdamas Pardavėjui, nebent Pirkėjas sutiko dėl kitokio būdo.
  • Visais grąžinimo atvejais Pirkėjas privalo susisiekti su Pardavėju nurodytu el. paštu info@doohoo.lt. Vykdyti grąžinimą Pirkėjas gali tik gavęs patvirtinimą iš Pardavėjo atsakingo darbuotojo.

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.