Pirkinių krepšelis

Jums trūksta 50.00€ iki nemokamo pristatymo!

Sveikiname, Jums pristatymas nemokamas 🎉

Jūsų pirkinių krepšelis tuščias.

Papildomi pasiūlymai!
Žaislas šuniui Čipsai
Žaislas šuniui Čipsai
7 atsiliepimai (7)

7.90€

Į krepšelį
Glotnutis su daržovėmis
Glotnutis su daržovėmis
7 atsiliepimai (7)

3.60€4.50€

Į krepšelį
Popkornai
Popkornai
7 atsiliepimai (7)

1.99€2.90€

Į krepšelį

Akcijos

Skanėstai

Žaislai

Rinkiniai

Mūsų istorija

Verslui

Kontaktai

Kam augintiniui reikalingi žaislai?

Įdomybės
Kam augintiniui reikalingi žaislai?

Pastebėjai, kaip šuo stebi tave, kai tu valgai kažką skanaus? Jei tai dar ir greitas maistas (prisipažink, jam tikrai sunku atsispirti), atrodo, kad tos alkanos akys tave suvalgys. Kad ir kaip norėtųsi pasidalinti tuo sultingo mėsainio kąsniu su savo keturkoju, supranti, kad vis dėlto negali.

Minkšti žaislai maisto tema

Doohoo turi sprendimą – minkštus žaislus maisto tema! Mėsainis, dešrainis, bulvytės ir net traškučiai – visa tai gali tapti naujuoju tavo augintinio žaislu. Žaislas ne tik nukreips šuns dėmesį nuo to sultingo kąsnio, kurį skanauji tu, bet ir padės jam kontroliuoti savo aplinką, išlaikyti žemą streso lygį bei pakels nuotaiką.

Žaislų nauda šunims

Moksliškai įrodyta, jog žaislai psichiškai ir fiziškai stimuliuoja bei padeda patenkinti šuns emocinius ir fizinius poreikius. Jie prilygsta kryžiažodžiui ar „Sudoku“ galvosūkiui bei nuvargina šunį greičiau nei 30 minučių pasivaikščiojimas, todėl jam liks mažiau energijos nemalonioms „šunybėms“.

Nukreipdami šuns energiją į žaidimus, galite užkirsti kelią tokioms problemoms kaip baldų ar avalynės kramtymas, žemių kasimas, arba padėti jas išspręsti. Nepamirškite, kad dovanodami žaislus savo augintiniui, sukursite šiltesnį ryšį su savo keturkoju draugu. Kokio žaislo norėtų tavo šuo – mėsainio, dešrainio ar bulvyčių?

Kam augintiniui reikalingi žaislai?

Kiti įrašai

Skaityti įrašą
Įdomybės

Helovino skanėstai šuniui

Augintiniai gali būti puikūs Helovino šventės dalyviai, o jiems skirti skanėstai paįvairins puošnų šventės stalą. Toliau aprašyti du itin lengvi receptai, kurie paįvairins jūsų Helovino šventę ir pradžiugins augintinį.

Skaityti įrašą
Įdomybės

Žmogaus ir augintinio draugystė: TOP filmai apie šunis

Populiarioje kultūroje galima rasti ne vieną augintinių ir žmogaus draugystės ekranizaciją arba literatūros kūrinį.

Skaityti įrašą
Įdomybės

Skanėstai augintiniams: į ką svarbu atkreipti dėmesį renkantis?

Subalansuota ir sveika mityba yra raktas į sveiką ir laimingą žmogaus ir, žinoma, jūsų augintinio gyvenimą.

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.