Pirkinių krepšelis

Jums trūksta 50.00€ iki nemokamo pristatymo!

Sveikiname, Jums pristatymas nemokamas 🎉

Jūsų pirkinių krepšelis tuščias.

Papildomi pasiūlymai!
Glotnutis su arkliena
Glotnutis su arkliena
7 atsiliepimai (7)

4.50€

Į krepšelį
Ledų rinkinys katei
Ledų rinkinys katei
7 atsiliepimai (7)

24.90€

Į krepšelį

Akcijos

Skanėstai

Žaislai

Rinkiniai

Mūsų istorija

Verslui

Kontaktai

Žmogaus ir augintinio draugystė: TOP filmai apie šunis

Įdomybės
Žmogaus ir augintinio draugystė: TOP filmai apie šunis

Populiarioje kultūroje galima rasti ne vieną augintinių ir žmogaus draugystės ekranizaciją arba literatūros kūrinį. Vienos jų – išgalvotos, o kitos paremtos tikrais faktais. Atrinkome kelias filmų apie šunis rekomendacijas, kurie net ir niūriausią vakarą pavers itin jaukiu bei primins, kas yra tikra draugystė.

  • Tikrais faktais paremta istorija „Marlis ir aš“ atskleidžia itin tyrą draugystę tarp nenuoramos labradoro veislės šuns ir jo šeimininkų.
  • Skūbis Dū ir jo geriausias bičiulis Šegis – tobulas draugystės pavyzdys. Neišskiriami tiek užkandžiaujant kartu, tiek ir kovojant su blogiu.
  • Liūdnas ir nepaprastas pasakojimas apie Hachiko – akitą, kuris kasdien devynerius metus iki pat savo mirties ateidavo į tą pačią vietą laukti savo brangiojo šeimininko, nežinodamas, kad jis darbe netikėtai mirė ir jau niekada nebesugrįš.
  • Puiki knyga, o vėliau ir filmas apie benamį katiną Bobą („A Street Cat Named Bob“) ir jį priglaudusį gatvės muzikantą Džeimsą, kuris tapo priklausomas nuo narkotikų. Du gatvės gyventojai atrado vienas kitą, nebesijautė vieniši ir nereikalingi.

O kokias istorijas, filmus, knygas apie žmogaus ir gyvūno draugystę žinai tu?

Žmogaus ir augintinio draugystė: TOP filmai apie šunis

Kiti įrašai

Skaityti įrašą
Įdomybės

Helovino skanėstai šuniui

Augintiniai gali būti puikūs Helovino šventės dalyviai, o jiems skirti skanėstai paįvairins puošnų šventės stalą. Toliau aprašyti du itin lengvi receptai, kurie paįvairins jūsų Helovino šventę ir pradžiugins augintinį.

Skaityti įrašą
Įdomybės

Kam augintiniui reikalingi žaislai?

Pastebėjai, kaip šuo stebi tave, kai tu valgai kažką skanaus? Jei tai dar ir greitas maistas (prisipažink, jam tikrai sunku atsispirti), atrodo, kad tos alkanos akys tave suvalgys.

Skaityti įrašą
Įdomybės

Skanėstai augintiniams: į ką svarbu atkreipti dėmesį renkantis?

Subalansuota ir sveika mityba yra raktas į sveiką ir laimingą žmogaus ir, žinoma, jūsų augintinio gyvenimą.

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.